bursa evden eve nakliyat aracımın iki lastiğiminde top atıp gümlesi

Bursa evden eve nakliyat

Selamlar… Ağustos onbeşi idi. Bursa evden eve taşıma aracımla  trabzon a kolili malzeme götürdüm. Dönüşde boş dönemezdim. Yol toplam bin elli km dir. Bursa evden eve aracım benim sekiz metredir. İki bursa ev eşyasını alabilen kapasiteye sahiptir. Eşyaların birisi karacabey e diğeri ise bursa evden eve nakliyat  yapmak üzere taşımacılık kamyonuma yükledim. Karacabeye gotüreceğim eşya az bursa evden eve merkeze götüreceğim eşya çoktu zorla kapıları kapadık. Hava çok sıcak ve bunaltıcıydı. Samsuna kadar rahat geldim. Toplam tonajım yedi tondu. Çok yorgundum. O gece samsunda yattım dinlendim. Sabah yedi kahvaltımı yaptıktan sonra hareket ettim. Beş saatte ankaraya vardım.

Bursa evden eve nakliyat

Sabah yola ilk çıktığımda lastiklerden huylanıyordum. İnsanın korktuğu başına gelir ya bursa evden eve taşımacılık  kamyonum çeker lastiklerin ikiside aynı anda gümledi.(top attı) çok korktum. ve sağ tarafa çektim. Daha doğrusu benzin istasyonun içine attım kendimi.Bu istasyonda lastikçi yoktu sordum lastikçinin en az yirmibeş km ileride  olduğunu öğrendim. Oradan bir kamyona atlayıp lastikçiyi getirdim. Yolda kaldığım için lastikçi çıkma lastik fiyatını yüksek söylüyordu.oradan buradan derken anlaştım.Lastikleri değişmek için bursa evden eve taşıma aracının yanına gittik ve lastikçi orada lastikleri değişti.Bu hikayede şunu anlamak gerekir.Her şeyi zamanında yapmak maliyet tasarrufu kazandırır.

Bursam evden eve nakliyat

Bursa evden eve nakliyat araçlarından biri kullanıyordum bir nakliyat işlemi gerçekleştirmekteydim. Ama içimde adını koyamadığım bir karamsarlık vardı. Herşeye rağmen yola çıktım aheste aheste gidiyordum birden arkadan gelen bir araç dörtülülerini yakıp söndürüyordu selektör yapıyordu uzun süre yapınca kuşkulandım ve aracımı sağa yanaştırıp durdum hemen ileride o araçta durdun geldi yanıma saolsun sağ arka lastiğin indiğini ve duman çıktığını söyleyerek beni uyardı.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri

Bu şekilde yola gidemezdim çünkü lastiğe çiviye benzer bişi batmış ve patlatmış allahtan adam uyardı da sıkıntı büyümeden bir lastik tamircisi buldum ve tamirini yaptırıp yoluma gitmeye devam ettim.

Evden eve nakliyat fiyatları bursa
Located at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

One thought on “bursa evden eve nakliyat aracımın iki lastiğiminde top atıp gümlesi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir