bursa evden eve nakliyat eşya sahiplerinin yaşattıkları zorluklar

Bursa Evden Eve Nakliyat

İyi günler… Bursa Evden Eve Nakliyat aracılığı ile arkadaşlar bugun size zor insanların bana yaşattığı zorlukları anlatacam. Artık her şey çok zor olmuş, para kazanmak ve kazandırmakta çok zor neden diyeceksiniz başıma şöyle bir olay geldi size aktarayım, bursa evden eve nakliyat

Bursa Evden Eve Nakliyat

Aracımla Artvin’e eşya götürdüm , dönerken internettten bir İstanbul firmasından Antalya ya ev eşyası aldım ve komisyonunu gönderdim. Müşterinin adresini aldım ve adrese yanaştım.  Müşteri lazdı ve aksiydi. Eşya sahibi orta yaşlarda emekli bir bayandı eşi amca hastaydı. Biz hep kadınla muhatap olduk. Adamcağız hasta olduğu için itinalı ve laf söylemedik. Kadın aksiydi ve sürekli bize müdahale ediyordu bizde işimizi iyi bildiğimiz için kulaklarımızı tıkıyorduk, yaptığımız paketlemeden tutupda taşıma biçimine kadar mudahale ediyordu. Eşya o kadar da lüks ve zor bir eşya değildi ama kadın işimizi zorluyordu. Bizde sesimizi çıkarmıyor adam hasta diye sabır ediyorduk. İş bitti eşyayı yükledik. Telefonlarımızı aldıktan sonra bana uçakla gideceğini söylemedi. Yani yükleyecek günün ertesi günü eşyaları bekliyormuş hanım efendi  bizde o gün çıksak bile ikinci günün sabahında ancak Antalya da olabiliriz, fakat ben otobüsle gideceği düşüncesiyle hareket ettim. Sabah uykuda telefonum çaldı nerdesin uşağım dedi bende daha ankaradayım dedim küplere bindi vay böyle olmaz biz otelde kalıcaz yaşlı hastam var gelmelisin başka işde alıyorsun bizi mağdur ediyorsun dedi ben ona o bana söylendik ve ikna edemedik.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bu sebeple ben yoluma moralim bozulmuş şekilde devam ettim. Aynı gün antalya ya iki yüz elli km kala aracımda problemler başlamıştı, ve  aracımın motorun göğsünden keçeden yağ sızıntısı başlamıştı. Kadının aksiliği bana bulaşmıştı. Her elli km de bir motorun yağını kontrol ediyor ve motor yağı ekliyordum. Kadını aradım böyle böyle aksilik var dedim inanmadı daha çok hiddetlendi ve küfür etti kapattı. Bende yağ ekleye ekleye antalya ya ulaşdım. Böylelikle bir motorcu ustasına yani sanayiye çektim aracımı arabamı yaptırdım.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Elemanlarla beraber adrese yanaştım ve kadına telefon açtın , bakın dedim aracım hali yağ içinde dedim banane dedi , ben senin yüzünden otel parası verdim dedi; bende müşteriden kıllandım nakliyeden otel parasını keseceğini sezdim, iş bitti gerçektenden iki yüz tl paranı kestim dedi bende çamaşır ve bulaşık makinasını yukarı çıkarmamıştım. Karakolun oraya çektim. Kadına telefon açmadan o beni aradı makinam yok dedi benim paramı ver yoksa indirmem dedim.   O da olur mu olmaz mı derken parayı getirdi bende makinaları teslim ettim. İşte dostlar anlayışsız insanla uğraşmak ne kadar zor görün….

Bursa Evden Eve Nakliyat
Located at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir