bursa evden eve nakliyat işlerinde komisyonculuk

Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhaba arkadaşlar… Bursa evden eve taşımacılık ta komisyon alarak bu işleri yapmakta olan bir sürü firma var. Bursa nakliyat şirketlerinde öz mal olmayan öz malıymış gibi veb sitelerinde kendi aracı gibi gösterip bu işi sadece yükletip indirme konusunda dışarıdan temin eden, firmalar söz konusudur. Bu gibi ayrıcalıkları müşterinin ayırt etmesi çok zordur. Gerek işlerin zorluğu gerekse elemanların iş konusunda zorluklar çıkarması bu işi yapmak konusunda işe başlamadan geri dönülmektedir. Bursa evden eve nakliyat  işi olsun ve diğer işler  de olsun komisyonculuk yapmak zor iş dir.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Komisyonculuk sadece bu şirketler değil emlak şirketleri çalışanları, market elemanları,kapıcılar almaktadır. Bursa evden eve nakliye şirketleri nde olan emtana evden eve taşımacılık komisyonculuğa karşı çıkmaktadır. Gerek komisyon almak gerekse komisyon vermek bize prensip olarak ters gelmektedir. Çünkü genellikle müşteriler firmalara güvenmektedirler. Güvenen müşteri işi gerek firmaya vermekte o işi de alan firma başkasına vermekte aradaki fark cüzi olsa da komisyon alınarak haksız kazanç olarak sağlanmaktadır. Bursa evden eve nakliye  firmaları komisyon sisteminde müşteri memnuniyetini sağlayamamaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Kimi evden eve taşımacılık yapan sözde firmalar insanları zorda bırakacak davranışlar yapmaktadırlar kimi zaman. Bunlardan bazıları şöyle olabilir; aslında o şahsın veya ofisin herhangi bir taşıma ve nakliye hizmeti veren firması yoktur ama sizi ikna ederek size söz verir ve sizde dürüstlüğünüzden asla taviz vermeden olması gerekenden çokca fazla bir ücreti ödeyerek taşınmanızı beklersiniz ama aslında o kişi veya ofis adı altındaki firma sizi kandırmış ve çoktan kaybolmuş olur ve siz de mağdur durumuna düşmüş olursunuz.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Ama kimi insalar veya ofis işleten komisyoncu firmalar vardır bu gibi kurumlar size gerçekten yardımcı olabilirler ama ne olur sonuçta butür işletmeleri yöneten insanlar komisyonculuk yaparlar yani onlar sizinle kontak kurup daha sonra bize yani yada başka diğer taşımacılık ve nakliye işleri yapan firmalar ile anlaşarak sizin taşınmanıza yardımcı olabilirler. Fakat ücreti birazcık farklı olur çünkü direkt bize ulaşmış olsaydınız hiç böyle bir komisyoncu olmayacak ve ücret artmayacaktır.

Bursa Evden Eve Nakliyat
nakliyatLocated at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir