bursa evden eve nakliyat müşterilerin elemanlara farklı davranması

Bursa Evden Eve Nakliyat

Merhabalar… Bu gunku yazım da Müşterilerle yaşanan diyoglar ve olaylar hakkında bilgi verecem. Bursa evden eve nakliyat elemanları işlerini çok iyi yapmasına karşın müşteriler çoğu zaman elemanlara karışmakta karışılan işte hayır gelmemektedir. Şöyle düşünün işi yaparken müdürünüz sürekli yanınızda sizin açığınızı arıyor ne kadar verimli olabilirsiniz işte anlayacağınız işi yaparken ne kadar karışılırsa o kadar yanlış ve hata çıkar. Birde bu iş emek yoğun harcanan iş olduğu için sıfır hata ile çalışma olmamaktadır. Tabi evden eve şirketleri işi alırken hertürlü vaadleri müşterilere sunmaktadır. Sıkıntı bu yüzden de ortaya çıkmaktadır.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bir de bu işi yapanlar piyasada her tür adam var. Toplama elemanlarla yapan işlerden hayır gelmiyor ve iş de çok zorlanılıyor. Bu işi yapan elemanlara müşteriler hor ve aşağılayıcı gözle bakan bir sürü müşteri vardır. Bakın insan olamıyoruz. Evinize bir misafir gelince ne yaparsınız. Müşterilerde onu yapmalı bütün gün bu eşyaları kırılmadan dökmeden taşımak için elinden geleni sarfeden elemanlara bir öğle yemeğini çok gören müşteriler vardır. Bu müşterilerin yanında elemanlara yediren içiren iş bitince ceblerine bahşişini koyan müşterilerde vardır. Benim bir hadise başıma geldi. Sabah bir telefon geldi. Akşam evimi taşıyacaz dedi fiyat sorun değil dedi yanlız bana alkol alan eleman getir hem içicez  hem eşya taşıyacaz dedi bende elemanlara söyledim. Elemanlar göçmen ekibiydi. Hepsi avrupada alkol alma alışkanlığı vardı. Bu yüzden elemanların hoşuna gitti.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Biz gelmeden eve müşterimiz bir kasa birayı almış onu gösterdi hepsini içicez dedi. Abi dedim olurmu öyle eşyayı nasıl taşıyacaz dedim kafamız güzel olursa dedim laf anlatamadım. Müşterimiz her seferinde o kadar deyip kestiriyordu. Eleman ful içiyor full yiyordu. Şaşırdım kaldım. Güzel eşyayı topladık  ve paketledik kamyona istif ettik yan sokaktaki adrese yanaşıp eve çıkardık. Müşterinin ve elemanların kafası güzel olmuştu. Müşteri o kadar güzel oldu ki abi bu koliyi nereye koyalım diyorduk tuvaleti gösteriyordu. Abi bu koli mutfağın dediğimizde bırak dedim sana diyordu. Laf anlatamaz olduk. İşimiz bitti inanın eşyaya hiç bir zeval gelmedi yani anlayacağınız müşteri ne kadar rahat olursa iş o kadar rahat çıkıyor…

Bursa Evden Eve Nakliyat
Located at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir