bursa evden eve nakliyat ta paketleme kalitesi düşük işlerin sonu

Bursa Evden Eve Nakliyat

İyi günler… Paketleme evden eve nakliyatta en önemli bir safhadır. Bursa evden eve nakliyat işinde paket kalitesi önemlidir. Bir gün  dışarıdan bir firma aradı benim bir eşya var dedi bursaya geliyor siz personel verip bu eşyayı indirebilirmisiniz dedi ben de fiyatta anlaştım aracı beklemeye başladım. Gelan tırmış. Yani anlayacağınız tıra yüklemişler; çok şaşırdım hadi hayırlısı dedim. Tırı zor bela sitenin evin önüne yerleştırdim. Tırın kapaklarını açtım durum vahimdi. eşyalar içiçe geçmişti ; ve ayrıca eşya streç e sarılmıştı çok kızdım. Müşteriye bi şey diyemedim elemanlar eşyayı üçünçü kata çıkarmaya başladı.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Ben tırın üstünden veriyordum. Her elime aldığım şey çizikti ve sarık değildi yani yükleyenler eşyayı tırın içine atmıştı. Şoföre söylediğimde ben yoldan geldim dedi geçti arabasına yattı. Karşı tarafı aradım telefonunu açmadı sonradan elemanlar sonradan döndü. Dedim kardeşim nasıl yüklediniz;bu eşya hep kırılmış dedim valla baba eşyayı böyle yükledim dedi bi sonuç alamadım. Tırın üstünden vermeye devam ettim inannın çöp konteynırını yanaştırıp eşyayı çöpe atsak daha iyiydi. Müşterinin eşi kendi eşiyle tartışmaya başladı niye yüklettik diye eşya yeniydi ve kullanılamaz hale gelmişti. Yukarı çıktım müşteriyi sakinleştireyim diye vitrinin camları da kırık geldi o esnada tam işin içinden çıkılamaz hale gelmişti.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Beyaz eşyanın kapısı içine göçmüş vuruklar oluşmuştu. Zaten strece sarılan eşyadan ne hayır gelir göz boyamışlar atmışlar gitmişler birde yüksek fiyatlara işi almışlar çok sıkıntı yaşadık bizde yatak odasını yukarı çıkardık. Yatak odasında batmıştı ve çizikler oluşmuştu. Montor arkadaş eşyayı kuracaktı sökülen vidaları takmak için müşteriye sorduğumuzda kimse bilmiyorum diyordu. Müşteri tam dellendi hem eşyası kırılmıştı hem çizilmişti , hemde yatak odasını kuramıyorduk. Açtı diyarbakırdaki firmamı yoksa eleman mı anlamadım küfür etti seni dava edicem dedi telefonu kapattı tam sıkıntıydı iş bitti dedik indirme parasını üçyüz elli tlyi birde tırcının kalan bin tl yi istedik müşteri ben para vermem gidin diyarbakırdaki firmadan alın dedi ben olmaz dedim bu işçinin hakkıdır dedim zar zor parayı aldım ordan çıktım. Tırcı uyuyordu parasını aldı mı almadımı bilmiyorum. Yani anlayacağınız paketleme yapılmadan yapılan işlerde sonuç bu oluyor.

Bursa Evden Eve Nakliyat
nakliyatLocated at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir