bursa evden eve nakliyatta işin çok cuzzi veya fahiş ücretlerle yapılması

Bursa Evden Eve Nakliyat

Herkese iyi günler… Bu gunkü yazımda başlıkta olduğu gibi işin pahalı ve ucuz yapılmasında başlıca kriterler söz konusudur. Fakat bazı firmalar buna uyar bazıları uymaz. Bursa Evden Eve Nakliyat hele gunu kurtarma çabasında olan firmalar üçe beşe bakmadan işleri yaparlar. Bu şekilde olunca da işin kalitesi düşer. Kalitesi düşen iş müşteri memnuniyetinden çıkar;yani anlayacağınız tam  bir sorun haline gelir. Evden eve nakliyat işi bir detay ve incelik isteyen bir iştir. Siz bir patates çuvalını taşımıyorsunuz ve taşıttırmıyorsunuz.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Ayrıca bu işin bir okulu da yoktur. Diyeceksiniz hamallığın okulu mu olur. Olmalı bence. Taşıdığımız ürünler yeri geliyor yüz bin tl antika koltuk takımları bişey olsa zarar verilirse tamiri yirmi güne yaptırmaya çıkamazsınız. Bunun için her şeyi yerinde yapmak gerekir. Bursa evden eve nakliyat demek tam bir iş demektir. Bazı firmalar inanın müşterilerini tutabilmek için çok uygun fiyatlar vermektedir. Doğru yerde doğru zamanda doğru fiyat verilmeli bence. Çünkü ucuz fiyatta ne eleman kazanır ne firma kazanır ; kazanan sadece müşteri ve rekabettir. Aşırı yoğun rekabet işlerde özellikle eşyalara bakmadan ekspertiz yapmadan müşterilerin sadece dediklerine bakarak yapılan taşımaların işe başlarken ya ikinci pazarlık ta fiyat artırıyorlar ya da sabah elemanlar işe başlarken yevmiye fiyatını artırıyorlar. Bu yüzden iki taraf için de nahoş bir durum söz konusu oluyor.

Bursa Evden Eve Nakliyat

Bu işin en sevmediğim tarafı bu dur. Çünkü müşteri hazırlanmış belki o kadar bütçesi söz konusu diğer taraf dan elemanlar sabah iş yapacak diye işe gelmiş olması firmanın ev taşıma yerine mazot yakması firmanın  aracının boş yatması gibi hususlar işi kalitesizleştiriyor. Hele müşteri birde ben bu paraya anlaştım yapacaksınız demesi elemanları sinirlendiriyor yapılacak işleri hiç yapılmaz hale getiriyor. Bu yüzden evden eve nakliyat daha taşınma sahfasında sıkıntılıdır. Kimse kendini üzmek istemiyor. Kim haklı kim haksız anlamak zor bazen firmalar işi çok yüksek fiyatlara alırlar ama aynı işi elemanlara çok cuzzi fiyatlara yaptırırlar.  Bu yüzden de iş bitince elemanlar bahşiş istemektedirler. Bahşiş vermesi müşterinin kendi insiyatifindedir. Kimseyi zorlayamazsınız.

Bursa Evden Eve Nakliyat
nakliyatLocated at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir