bursa evden eve taşımacılıkta sigortanın önemi

Bursa evden eve nakliyat

Bugun kü yazımda bursa evden eve nakliyat ta sigorta yapılmasının yapılmamasının farklarını size izah edecem. Bursa nakliyatta sigorta kamyon klazudur. Kamyon klazunu size anlatayım. Sigorta poliçesinde kamyon klazu demek kamyonun hareket halinde iken başka bir araçla çarpışma sırasında kamyonun üzerindeki eşya veya yük cinsinin araç veya şirket sahibine ödenmesidir. Bursa evden eve taşıma firmaları veb sitelerinden biz sigortalı taşırız diye beyan ederler. Şehir içi taşıyan bursa evden eve firmaları sigorta yapmazlar sigorta yapıyorum diyerek beyan ederler ve müşterileri kandırırlar bu yuzden biz emtana evden eve nakliyat olarak müşteriye özel nakliyat sözleşmesi yapmaktayız.

Bursa evden eve nakliyat

Bu sözleşmeyle insan hatalarından doğan kusurları sigorta şirketleri kabul etmezler. Ayrıca yangın,sel,hırsızlık gibi haller sigortayı bağlamamaktadır. Ama bu işi yapan firmalar müşterilerin bilinçsizliği yüzünden benim eşyam sigortalı taşındım derler. Bir sıkıntı olduğunda sigorta kesinlikle ödeme yapmaz. Bursa evden eve taşımacılık  ta firmalar sigortayı sorun çıktığında poliçe kestirirler. Bizler nakliye sözleşmesi yaparak müşterinin eşyalarını güvence altına almaktayız. Şunu da belirtmek isterim ; hiç bir sigorta şirketi insan hatalarından doğan kusurları (kırılma,dökülme,bozulma,çizilme,bükülme) hasarları ödememektedir. O bakımdan bursa evden eve de sigortanın mevcut durumu böyledir.Sonuç olarak diyebilirim ki bilinçli müşteri bilinçli nakliyattır.

bursa evden eve taşımacılık

firmalarında en iyi hizmeti veren firmalardan biri olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Çünkü bunu rahatlıkla söylememdeki neden nakliyat ile çalışmış olmama bağlıdır. Çünkü evden eve nakliyat firması olan bu firma sigortasını, k belgesini ve diğer yapılması gerekli olan kanunların gerektirdiği belgelerin tamamlanmadan taşımacılık işlerine başlamamaktadırlar.

evden eve nakliyat bursa fiyat

Ben anlaştığımda zannediyordum ki hemen taşıma işlemi başlıcak ve ücreti önden alacaklarını düşünüyordum ama pek düşündüğüm gibi olmadı. Önce tüm gereken belgeleri tamamladılar ve ardından belgeleri getirip bana bir bir gösterdiler ve benden onay aldıktan sonra taşıma işleminin gerçekleşeceğini söyledir. Ücret konusunda ise çok şaşırmıştım çünkü evden eve taşıma işi bitmeden benden herhangi bir ücret almamışlardı.

Bursa evden eve nakliyat şirketleri
Located at
Çinkolu Kahve Sk. No:40 Maksem ,Osmangazi,Bursa.
Phone: (0224) 452 0999http://www.bursaevdenevenakliyatim.com/

2 thoughts on “bursa evden eve taşımacılıkta sigortanın önemi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir